trenuj z nami blade repair

Pożyczasz i spłacasz jak złapiesz prace

POŻYCZKI NA KSZTAŁCENIE do 20 tyś PLN bez BIK

Global Wind Consulting Sp. Z o.o. oferuje Państwu pomoc w uzyskaniu nisko oprocentowanej pomocy zwrotnej na sfinansowanie szkoleń zawodowych dla techników turbin wiatrowych oraz techników zajmujących się naprawami łopat (Blade Repair Technician) – nowa oferta od początku 2020r

Oferowana pomoc jest do 20 tyś złotych i jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Nabór rozpoczyna się od listopada 2019 r do końca roku 2020r.

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie firmy Global Wind Consulting w ramach programu „wyrównywania szans i dostępu do zawodu Technik Turbin Wiatrowych”.

Ta forma pomocy przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, zamieszkujących na obszarze Polski, posiadająca obywatelstwo Polskie, wykształcenie minimum zawodowe i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jest to szczególna oferta dla osób chcących się przebranżowić i rozpocząć pracę w najbardziej dochodowej gałęzi przemysłu XXI wieku „odnawialnych źródłach energii”.

W ramach projektu, osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych mogą wnioskować o pożyczkę przeznaczoną na kursy GWO w tym Basic Technical Training, GWO Blade Repair, GWO Basic Safety Training i inne kursy z rodziny GWO dostępne w ośrodkach Global Wind Consulting oraz u naszych partnerów.

Posiadamy też specjalną ofertę na kursy do prac na wysokości w standardzie brytyjskim IRATA

Szkolenia oraz inne formy kształcenia osób dorosłych oferowane przez krajowe i zagraniczne podmioty związane z Global Wind Consulting, są formą wsparcia osób spełniających szereg wymagań opisanych na stronie głównej organizacji Global Wind Consulting

 

Maksymalna wartość pożyczki:

20 tys. zł – pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia / kursu

Oprocentowanie:

Pożyczka jest oprocentowana w wysokości 5% w skali roku, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, itp.) i liczona jest od wartości kursu z wyłączeniem promocji.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 5%.

Kredytobiorca przed podpisaniem umowy zostanie dokładnie zapoznany z opłatami jakie poniesie. Dzięki temu będzie w stanie zaplanować swój budżet mając wiedzę jak wysoka będzie m.in. całkowita spłata pożyczki

Na RRSO składają się:

oprocentowanie nominalne

prowizja

opłata przygotowawcza

ubezpieczenie pożyczki

 

Jak wnioskować i gdzie składać dokumenty:

Wnioski o pomoc zwrotną będą składane za pomocą systemu wnioskowania online na stronie głównej www.globalwind.consulting lub u naszych konsultantów.

System pomocowy zostanie uruchomiony na naszej stronie od listopada 2019 roku.

 Spłata: 
Pożyczki spłacane są w ratach w okresie od 3-12 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Podpisanie umowy:

Umowa między Pożyczkobiorcą, a Operatorem zostanie przesłana po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. System elektronicznego wnioskowania zostanie niebawem uruchomiony.

To ogromna szansa dla wielu osób, które pragną zmienić zawód, a przerastają ich koszty przebranżowienia.